İzmir Doruk Bisiklet

Ege

Yeni üye
Bisiklet Türü
Yol bisikleti
İzmir Doruk Bisiklet'ten birçok alışverişim oldu. Hiçbirinde bir sorun yaşamadım hep mutlu ayrıldım. Teknik servis çalışanları da çok bilgili, bisikletim ile ilgili ne sorunum varsa hepsini çözdüler. İzmir'de bisiklet alacaklara ya da bisikletini bakıma götüreceklere Doruk Bisiklet'i öneriyorum.

Tevfik

Üye
Böyle bisikletçilere her zaman ihtiyacımız var. Kayseri Düvenönü alanı var bisikletçilere işiniz düştü ise Allah yardımcısı olsun insanın.

• Like
Tepkiler: Ege

Ege

Yeni üye
Bisiklet Türü
Yol bisikleti
Böyle bisikletçilere her zaman ihtiyacımız var. Kayseri Düvenönü alanı var bisikletçilere işiniz düştü ise Allah yardımcısı olsun insanın.
Evet, size kesinlikle katılıyorum bu konuda. Bazısı yüzünüze bile bakmıyor, tok satıcı çok.

Tevfik

Üye
Tok satıcıdan ziyâde, normal zamanlarda ağlarlar. Bu yıl patlama yaşadı bisiklet sektörü, sanırım hayatları boyunca satamadıkları bisikleti bu yıl satmaya başladılar tabii haliyle teknik sorunlarla hiç ilgilenmediler. Adamlar 5 bin liraya sattıkları bisikletten en az 1.500 lira kâr ediyorlardır.

• Like
Tepkiler: Ege

Ege

Yeni üye
Bisiklet Türü
Yol bisikleti
Tok satıcıdan ziyâde, normal zamanlarda ağlarlar. Bu yıl patlama yaşadı bisiklet sektörü, sanırım hayatları boyunca satamadıkları bisikleti bu yıl satmaya başladılar tabii haliyle teknik sorunlarla hiç ilgilenmediler. Adamlar 5 bin liraya sattıkları bisikletten en az 1.500 lira kâr ediyorlardır.

Evet kesinlikle dediğiniz gibi. Ben bir sonraki bisikletimi bile yurt dışından almayı düşünüyorum açıkçası.