Florian Sénéchal, GP Vermarc Sport Yarışını Kazandı

Peloton Forum

Admin
Yönetici
Admin
Moderatör
Katılım
21 Haziran 2020
Mesajlar
67
Tepki puanı
32
Puanları
18
Web Sitesi
pelotonforum.net
Fransız yarışçı, Riesebeek ve Campenaerts'ı yendi.

florian.jpg


Deceuninck-Quickstep'li Florian Sénéchal, GP Vermarc Sport'ta kaçış grubunda yaptığı ataktan sonra zafer kazandı. Yarışta Alpecin-Fenix'ten Oscar Riesebeek ikinci olurken, ferdi yarışan Victor Campenaerts 164km'lik yarışta podyuma çıktı.

Yarış, Cumartesi günü bir yarış sırasında ölen amatör binici Niels De Vriendt için sessiz bir anma ile başladı. Ataklar yarış başladıktan kısa bir süre sonra başladı ve Campenaerts da dahil olmak üzere bir kaçış grubu oluştu. Kaçış grubunu yakalamak için Deceuninck-QuickStep'ten Fabio Jakobsen'i de içeren bir takip grubu oluştu. Takip grubu uzun bir çaba ile kaçış grubunu yakaladı. Kaçış grubu ile pelotonun arasında 1 dakikadan fazla mesafe vardı.

Ön grup sonunda kırıldı ve daha sonra pelotondan atak yapan başka bir grupla birleşti. Bitiş çizgisine 15 kilometre kala Sénéchal, Riesebeek ve Campenaerts ve takipçileri arasında 40 saniyelik bir mesafe oluştu.

Sénéchal, yarışın bitmesine birkaç kilometre kala tırmanma bölümünde atağını yaptı. Takipçilerinin Fransız'ın atağına hiçbir cevabı yoktu ve Deceuninck-QuickStep'e 2020'de resmi bir UCI yarışında olmasa da başka bir zafer kazandırdı.
 

Tevfik

Üye
Katılım
22 Haziran 2020
Mesajlar
31
Tepki puanı
27
Puanları
18
Elinize, emeğinize sağlık hocam çok güzel bir yazı olmuş.

Yazı Google'da mevcut değil, Webmaster Tools üzerinden Google gibi getir yapın çalınmasın yazınız. Naçizane tavsiyem bir de video eklerseniz yazıya seo açısından daha harika olur :)
 
Üst